Vyhľadávanie

Chelsea 2:3 Manchester City

Dnešným zápasom Anglíckeho Superpohára, nazývaného aj Community Shield sa začala aj nová sezóna Premier League. Chelsea do nej ale nevstúpila najlepšie po porážke od majstra Premier League 2:3. Vedenia sa ujali The Blues po strele Fernanda Torresa, avšak o 2 minúty neskôr zložil Ivanović svojho krajana Kolarova, za čo uvidel červenú kartu. Po polčase, akoby Citizens ožili a v 15-minútovom slede nastrieľali góly Yaya Touré, Carlos Tevéz a Samir Nasri. Výsledok ešte 10 minút pred koncom prikrášlil talentovaný Ryan Bertrand so svojím prvým gólom za Chelsea.